Rekomendacje

Monika


Bardzo sympatyczna atmosfera, profesjonalizm i indywidualne podejscie do klienta. Bardzo polecam. Jestem zadowolona.

Dawid


Konkretna firma , bardzo miła obsługa , pomoc nie tylko w sprawach Ubezpieczeń , Klient witany jest z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. Bardzo polecam !!

Aleksandra


Pani Ania Skotnik potrafi świetnie doradzić każdemu, nawet najbardiej wymagającemu klientowi. Świetnia atmosfera, dobre ceny, profesjonalizm i opieka nawet po zakupie polisy. Będę tu wracać!

Mateusz


Pani Ania z biura, fachowo i konkretnie doradzi w temacie wyboru polisy. Korzystam od kilku lat i jestem zadowolony, polecam dla tych którzy lubią dobre ubezpieczenia.

Sylwester


Złoty człowiek !! Nie dość, że poprosiłem Go o pomoc w niedzielę, to jeszcze znalazł mi bardzo korzystną ofertę. Od razu odpowiedział na moją prośbę i bezinteresownie pomógł. Gorąco polecam, nigdy się na Nim nie zawiodłem.

Mateusz


Rzeczowa oferta dotycząca ubezpieczenia oraz fachowa obsługa przy pojawiających się pytaniach. Wszystko w miłej atmosferze.

Waldemar


Świetna i fachowa robota.Wszystko zostało szybko i bezproblemowo załatwione. Jestem zachwycony i gorąco polecam.Multiagencja Skotnik jest zdecydowanie BEZKONKURENCYJNA.

Grzegorz


Szybko i sprawnie. Zawsze z uśmiechem na twarzy i bez owijania w bawełnę. Aż chce sie wracać.

Jacek


Atrakcyjne warunki ubezpieczenia. Miła i fachowa obsługa klienta a przy tym pomoc w załatwieniu formalności. Bardzo gorąco polecam.